Hosté

24 června, 2024
Všestranný muž, co se týká umění. Na co sáhne, to se mu daří. Asi až na hraní na trubku, ale to nemohu posoudit, neslyšela jsem 🎺. Scénárista, kameraman, střihač, odborník na čaje, řezbář - sochař, skladatel básní, tatter, hudebník, lingvista - milovník slov... Povídali jsme si o jeho lásce k čaji a k čajovým obřadům, ke keramice určené na čajové rituály. O objevování lidí, kteří jsou rovněž pohrouženi do objevování kouzla čajů. A k tomu, jak vznikl Lukášův projekt Čajový princ. A to jak podcasty, tak kreslený komiks. Povídat bychom si mohly ještě mnoho a mnoho hodin...s dobrým čajem v hrnku ☕ nebo v termosce 😅.
17 června, 2024
Tahle energická, veselá a věčně mladá kráska je i moje kamarádka, což beru jako velké obohacení mého života 😊. Umělecká restaurátorka obrazů a modelka je nakonec vizážistkou Jejíma kouzelnýma rukama prošla hromada známých osobností. Ale každý, kdo opouští její vizážistické křeslo 💺 je nádherný a spokojený. Navíc je tak skvělá, že pořádá kurzy a učí ženy (ale i muže), jak si mohou tu krásu vykouzlit na sobě i sami. A co na ni miluji? Její lehkost, bezstarostnost a umění IMPROVIZACE 🌼.
10 června, 2024
Tahle mladá maminka má pod kloboukem 👒 spoustu fištrónu. A nezapomněla si HRÁT. A náplní jejího života je hrát si s dětmi - tvoří hry pro děti "na klíč". A jak krásně o těch hrách mluví. Je velmi vzdělaná, proto všechny hry mají informační základ. Což znamená, že než Jana vyrobí novou hru, tak nastuduje opravdu všechny informace, aby hra byla velmi autentická a pro děti také vzdělávací. Pojďme si hrát s dětmi, i nám to udělá dobře 🎈.
3 června, 2024
Psycholožka s jungiánským zaměřením. A co na této krásné, křehké, jemné ženě, která tančí životem, miluji? Že všechno, co se za život naučila, ji vrací stále ke kořenům. A takto své učení i předává. Ať je to metoda dle Gábora Matého, kde je certifikovanou mentorkou. Nebo kundalini jóga, imaginace, arteterapie, mindfulness, meditace, či psychoterapie - všechny tyto věci dělá srdcem ❤. Její učení se dá pojmenovat jako prožitkové - všechno, co vám chce předat, vezme přes vaše tělo. A každá jedna buňka si zapamatuje, co zažila - a to je to nejsilnější učení ✒📚📖.
27 května, 2024
Kdo jiný, než Eva, by mohl přijít s tématem - ČELIT SOBĚ. Tato úžasná bytost byla na cestách mimo ČR celé 3 měsíce, kde objevovala témata, jak nenaskakovat na svá traumata a na traumata druhých. Na mladistvých očích se změnilo od našeho posledního setkání jen to, že vypadají ještě zářivější. A energie? Ta z Evičky srší na každém krůčku 👡.
20 května, 2024
Otec a syn, dvě generace prima chlapů v rodinném podnikání. A co je jejich parketa? BARY 🍷🍸🥂. Ale to jsou bary s příběhem a krásnou atmosférou. Každý jiný, každý orginální. Vedené s láskou a nadšením. O jaké bary jde? A jak to všechno začalo? O tom a o spoustě dalšího je náš rozhovor 🍾.